Zřít, či nezřít, toť otázka... 🙂
A přesně nad tím jsme se zamysleli v druhém dílu našeho všefandomového zpravodaje Shot Trek. Důkladně jsme rozebrali první řadu Disca a v průběhu natáčení jsme si vzpomněli i na to, co jsme na začátku zapomněli 😉
Přejeme příjemnou půlhodinku s námi a krásný víkend...
+1
+1
+1
+1
+1
1
+1
+1



![Nejen redakce StarTrek.CZ o Akademii a budoucnosti [video]](https://www.startrek.cz/wp-content/uploads/2026/04/startrekcz-scifisk-twitch-star-trek-starfleet-academy-panel-podcast-245x148.jpg)


Zapojte se do diskuse